DNHS
Strona Główna
O Firmie
Ryby
Owoce Morza
Mięso
Owoce
Palety
Przepisy
Kontakt
e-mail: maciek@dnhs.inet.pl
 
 
O Firmie:          
 
 
DNHS POLAND Spółka z o.o. powstała w roku 1994 w Szczecinie, jako przedstawicielstwo norweskiej firmy DNHS FISHING AS. Od początku firma była uznanym dostawcą ryb mrożonych i ich pochodnych. Przez lata nawiązaliśmy wiele bliskich kontaktów z producentami ryb w Norwegii, Islandii, Holandii, Irlandii, na Wyspach Owczych, Dalekim Wschodzie i Ameryce. Dzięki temu na bieżąco oferujemy naszym klientom szeroką gamę doskonałych jakościowo produktów rybnych. Firma ma siedzibę w Szczecinie- centrum handlu rybą w naszym kraju.
 
 
RYBY
W pierwszych latach działalności koncentrowaliśmy się na sprzedaży ryb pelagicznych: śledzi i makreli, pochodzących z połowów na północnym Atlantyku i przetwarzanych przez firmy norweskie i islandzkie. Obecnie jako uzupełnienie naszej oferty sprzedajemy między innymi takie ryby jak: mintaj, gromadnik, halibut, czarniak, karmazyn, morszczuk, miruna, panga, troć, łosoś, węgorz. Ryby te importujemy z krajów liczących się w tej branży na całym świecie. DNHS POLAND sprzedaje je do ponad 200 firm zarówno polskich, jak i z innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Jednakże rynkiem dominującym pozostaje dla nas rynek polski.
 
 
OWOCE MORZA
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę o egzotyczne filety rybne oraz owoce morza. Są to produklty najwyższej jakości, których finalnym odbiorcą są podmioty sektora HoReCa.
 
 
MIĘSO
Dołączając jagnięcinę nowozelandzka do oferty stwarzamy Państwu możliwość pracy na produktach mięsnych najwyższej jakości.
 
 
OWOCE
W ostatnim czasie w naszej ofercie odnaleźć można również mrożone owoce. Stanowią one uzupełnienie naszej oferty.
 
 
PALETY
Od 2002 roku Spółka produkuje palety drewniane we własnym zakładzie zlokalizowanym w okolicach Szczecina. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji palet jednorazowych. Wytwarzamy je w różnych rozmiarach, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Ponadto oferujemy palety plastikowe, nadstawki paletowe i inne. Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi firmami, oferując nasze produkty po atrakcyjnych cenach.
 
 
KLIENCI są naszą największą wartością. Koncentrujemy się na ich oczekiwaniach i potrzebach. Zawsze staramy się oferować towary wysokiej jakości po atrakcyjnej cenie. Wierzymy mocno, że udana transakcja to tylko ta, kiedy obydwie strony są z niej zadowolone.
 
 
DOSTAWCY
Od początku istnienia firmy staraliśmy się nawiązać szerokie i bliskie kontakty z przetwórcami i dostawcami ryb. Znają oni zasady, jakimi kierujemy się w biznesie, reputację firmy DNHS oraz nasze wymagania dotyczące jakości produktów i terminowości ich dostaw. My także staramy się poznać naszych partnerów, w szczególności ich reputację dostawców towarów o wysokiej jakości. W efekcie nasza firma jest w stanie zaoferować naszym klientom towar o oczekiwanej jakości, w oczekiwanym momencie i w konkurencyjnej cenie.
 
 
UDZIAŁOWCY
Firma DNHS POLAND jest zarządzana przez polskich właścicieli. W roku 2000 kadra zarządzająca: Janusz Puzia (obecny Prezes Zarządu) i Maciej Konarzewski (obecny vice Prezes Zarządu) stali się nowymi właścicielami firmy.
 
 
PRACOWNICY są naszym cennym aktywem. Zatrudnienie osób utalentowanych, wykształconych i odpowiedzialnych, gwarantuje sukces całej firmy. Jesteśmy przekonani, że odpowiednie warunki pracy pozwolą i zachęcą naszych pracowników do dalszego rozwoju.
 
DNHS